Razer | Gaming Headset | Blackshark V3 Pro | Wireless/Wired | Over-ear | Microphone | Counter-Strike 2 Edition | Noise reduction
- TootjadRazer
- Mudel: RZ04-05400800-R3M1
- Saadavus: 3
-
284€
Razer | Gaming Headset | Blackshark V3 Pro | Wireless/Wired | Over-ear | Microphone | Counter-Strike 2 Edition | Noise reduction
| All | |
| Aku eluiga | 70 h |
| Draiveri suurus | 50 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 521.00 mm |
| Gross height (mm) | 532.00 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |
| Kandmisviis | Over-ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | Active Noise Cancellation |
| Müravähendus | Yes |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Producer product name | Blackshark V3 Pro |
| Seadme ühilduvus | 2.4 GHz & Bluetooth, USB, 3.5 mm |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote värv | Counter-Strike 2 Edition |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühenduse tüüp | Wireless/Wired |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |











